Harald ja Freia seiklevad tunnete maailmas

,

Harald ja Freia seiklevad tunnete maailmas

5.00

Harald ja Freia on vahvad kaksikud, kelle vimkasid täis seiklustest lasteaias saab lugeda raamatust “Maruvahva lasteaed. Haraldi ja Freia lood”. Lisaks on samast sarjast ilmunud ka “Haraldi ja Freia maruvahva värviraamat”. Sel korral seiklevad Harald ja Freia aga hoopis tunnete kirevas maailmas ja kutsuvad sind avastama kuut põhitunnet: rõõmhirmkurbusüllatusvastikus ja viha. Loominguline tegevus pakub lapsele võimalust oma tundeid läbi elada, analüüsida ja vanemaga arutada ka siis, kui suuline eneseväljendus pole veel nii rikkalikult arenenud. Raamatu on koostanud Väikese Päikese psühholoog Olga Luptova ja illustreerinud Kadri Võsumäe

Kohe olemas.

 

Tarneaeg on välja toodud tootekirjelduses: Laos

Tegevusraamat emotsioonide õppimiseks.

Ostukorv
Tähestiku poster lastetuppa

Alusmaterjalid

POSTER on kvaliteetsele paksule fotopaberile trükitud pilt.

FOTOKAPA On umbes 1 cm paksune kerge jäigale vahtalusplaadile kleebitud pilt, mille küljes on riputi, et otse seinale riputada. kapa plaat on seest tume. Plaadi sisu jääb pildi küljelt näha.

FOTOLÕUEND.  Foto trükitakse lõuendikangale ning  tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Lõuendi kangas meenutab maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on väga detailne ja ilus.