NAGU MUINASJUTUS on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide ja e-poe kasutajate privaatsust ning koostanud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja säilitamist.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

NAGU MUINASJUTUS kogub isikuandmeid e-poe kaudu teenuse pakkumiseks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning kliendi ees võetud kohustuste täitmine. Kliendi isikuandmetena käsitleme kontaktandmeid, täpsemalt kliendi nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress.

Muude andmete kogumine

NAGU MUINASJUTUS kogub ka isikustamata andmeid, ehk andmeid, mida ei saa otseselt siduda kindlate isikutega. Sellisteks andmeteks on veebilehe nagumuinasjutus.ee külastajate sugu, vanus, keele eelistus ja asukoht. Samuti kogume andmeid klientide tegevuse kohta meie veebilehel ja e-poes ning neid kasutatakse klientide eelistuste väljaselgitamiseks.

Isikuandmete kasutamine

Klientide andmeid kasutatakse selleks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning täita kliendi ees võetud kohustused e-poest ostu sooritamisel. Isikustamata andmeid kasutatatakse selleks, et kaardistada enim huvipakkuvad tooted ja teenused meie veebilehel.

Ühtlasi saame kogutud isikuandmete abil teavitada kliente NAGU MUINASJUTUS parimatest pakkumistest uudiskirja kaudu. Uudiskirjaga liitumise nõusolekut küsitakse kliendilt e-poe kassas kui ka esilehel. Uudiskirjaga liitunutel on igal ajal võimalik ennast adressaatide nimekirjast eemaldada.

Isikuandmete muutmine

Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid on võimalik näha, muuta ja täiendada meie veebisaidil „Minu konto“ lehel. Kliendil ei ole võimalik muuta oma e-posti aadressi ning seetõttu palume e-posti aadressi muutmisel meid sellest teavitada.

Isikuandmete edastamine

Nagumuinasjutus.ee klientide andmeid kasutatakse selleks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning täita kliendi ees võetud kohustused e-poest ostu sooritamisel. Isikustamata andmeid kasutatakse selleks, et kaardistada enim huvipakkuvad tooted meie e-poes.
Tasumine toimub Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Edastades makseandmeid või muid andmeid, nõustute Te kolmanda osapoole teenusetingimuste ja talle finantsinfo edastamisega. Ettevõtjal puudub ligipääs Kliendi panga andmetele.
Toodete postitamisega seotud isikuandmed edastatakse tarnijatele, et te saaksite oma tellitud kauba kätte.

Isikuandmete kaitse

NAGU MUINASJUTUS rakendab kõiki ettevaatusabinõusid, sealhulgas nii administratiivseid kui tehnilisi, et kaitsta kliendi isikuandmeid. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

NAGU MUINASJUTUS e-poest sooritatud tellimuste käigus kogutud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Küpsised

Küpsised on väiksed failid, mis salvestatakse ajutiselt teie arvuti kõvakettale, võimaldades meie leheküljel Teie arvutit ära tunda, seda järgmisel korral kui meie e-poe lehekülge külastate. Nagumuinasjutus.ee kasutab Küpsiseid ainult meie kodulehekülje kasutamist puudutava informatsiooni kogumiseks.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

NAGU MUINASJUTUS jätab endale õiguse privaatsuspoliitika tingimusi muuta, teavitades sellest oma kliente.

Privaatsuspoliitika tekkivate küsimustega palume pöörduda e-posti aadressil info@nagumuinasjutus.ee.

Meie ettevõte Kadriart OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Ostukorv
Tähestiku poster lastetuppa

Alusmaterjalid

POSTER on kvaliteetsele paksule fotopaberile trükitud pilt.

FOTOKAPA On umbes 1 cm paksune kerge jäigale vahtalusplaadile kleebitud pilt, mille küljes on riputi, et otse seinale riputada. kapa plaat on seest tume. Plaadi sisu jääb pildi küljelt näha.

FOTOLÕUEND.  Foto trükitakse lõuendikangale ning  tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Lõuendi kangas meenutab maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on väga detailne ja ilus.