Tähestiku poster lastetuppa

Tähestiku postrid loomakestega

Imelist novembrikuu algust!


Kirjutan siia pisikese kokkuvõtte, kuidas valmisid tähestiku postrid.
Minu suurem laps (4 a) tunneb suurt huvi tähtede vastu ja väiksem (2 a) on hakanud ka nüüd näitama huvi tähtede vastu. Sellest tekkis mõte teha üks loomakestega tähestiku poster.
Postrit saab kasutada nii loomade otsimiseks, tähtede otsimiseks ning suuremad lapsed saavad tähti ja loomi juba omavahel seostama hakata. Mida varem tähtedega lapsi tuttavaks teha, seda suurem tõenäosus on, et lapsel tekib suurem huvi nende vastu.
Minu joonistatud loomakestega postrid ongi üks tore viis, kuidas lastele tähti tutvustada :).
Poster valmis ise nii, et maalisin loomakesed akvarellvärvidega paberile. Seejärel skänneerisin kõik tegelased arvutisse. Loomade joonistamise protsess ise võtab juba mitu nädalat aega. Arvutis lõikasin ükshaaval kõikidel loomadel ära tagataustad. Alles siis sain hakata arvutis postrit kujundama. Postri valmimise protsess võtab päris kaua aega, kuna aega on maalida laste lõunauinakute ajal, kui nad magavad hästi :D.
Ning samuti maalin laste ööune ajal, siis on hea vaikus, sest õnneks nad magavad väga mõnusalt.

Peale postrite on võimalik tellida tähestikku seinakleepsudena. Mis on minuarust super variant. Tähti saab paigutada seinale täpselt nii nagu ise soovid.
Lisaks tähedele on võimalik ka numbreid loomakestega tellida, et loendamist õppida :).

Veel tahtsin öelda seda, et hetkel on mul mitu erinevat suurt kunstiprojekti käsil ja seetõttu pole saanud uusi postreid kujundada. Kui saan need toredad projektid valmis, siis kindlasti tuleb jälle e-poodi müügile uusi postreid. 🙂

Postituses kirjeldatud tooted:

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ostukorv

Alusmaterjalid

POSTER on kvaliteetsele paksule fotopaberile trükitud pilt.

FOTOKAPA On umbes 1 cm paksune kerge jäigale vahtalusplaadile kleebitud pilt, mille küljes on riputi, et otse seinale riputada. kapa plaat on seest tume. Plaadi sisu jääb pildi küljelt näha.

FOTOLÕUEND.  Foto trükitakse lõuendikangale ning  tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Lõuendi kangas meenutab maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on väga detailne ja ilus.