Meist

kuidas sai alguse nagu muinasjutus e-pood

Veidike meist 🙂


Minu kirg on olnud alati luua oma kätega kunsti – maalida ja, joonistada. Lisaks meeldib mulle ka jäädvustada pildile fotoaparaadiga olulisi ja armsaid hetki.

Nagu muinasjutu loomine on olnud väga põnev teekond, mis on alati liikumises, kuna soovin ellu viia uusi ideid ja arendada tooteid. Algas see teekond oma laste saamistega (mul on kolm vahvat last), kui tekkis soov luua lastele vahvaid illustratsioone. Kunagi olen ka keskkooli ajal palju loomakestega illustratsioone loonud aga peale kooli lõpetamist jäid need tahaplaanile.
Nii ma siis alguses lõin paar postrit ja ajaga on tulnud e-poe valikusse erinevaid vahvaid hingega loodud tooteid. Oma tooteid arendades ja illustratsioone luues on mul ka võimalus olnud illustreerida armsaid lasteraamatuid, töövihikuid, lauamänge jm. Nii, et kui sinus on süttinud mõni vahva lasteraamatu idee ja otsid illustraatorit, siis võib ühendust võtta.

Tooteid ma suures koguses ette ei tooda, sest ei soovi lihtsalt ressurssi raisata. Vaid soovin läheneda igale kliendile personaalselt, et oleks võimalus tellida eritellimusel ja personaalseid tooteid, mis tooksid sära silmadesse.

Suur aitäh, et toetate Eesti kunsti ja disaini. 🙂

Ostukorv
Scroll to Top