Tere tulemast Nagu muinasjutus kodulehele!

Olen Kadri Võsumäe, kõikide siit kodulehelt leiduvate tööde looja.
Kunstiga olen tegelenud nii kaua kui mäletan. Esimese kunstihariduse sain Viimsi Kunstikoolist, seejärelt peale keskkooli lõppu õppisin kunstiõpetajaks.

Kadriart OÜ firma lõin 2014 aastal, kui ootasin oma esimest last.
Alguses tegelesin firmas ainult potreede joonistamisega. Teise lapse sünniga tekkis aga soov teha midagi veel ning hakkasin maalima lastele suunatud illustratsioone.
Siit kodulehelt leiategi erinevaid seinapilte kaunistamaks teie kodu või kontorit. Samuti on tore neid pilte kinkida ka pisikestele sõpradele tähtsa sündmuse puhul.

Tööde loomisel saan ma inspiratsiooni oma kolmelt pisikeselt lapselt 🙂 ja muidugi ka elust endast, mis üllatab iga päev millegi põnevaga.

Lisaks valmis töödele, on võimalik minult tellida enda soovi järgi illustratsioone, postreid, visiitkaarte, joonistusi jne. Kõik ideed ja koostööpakkumised on alati oodatud.

Päikest!
Kadri Võsumäe

Võite külastada ka minu teist kodulehekülge, kus te leiate minu portreejoonistused www.kadriart.ee

Nagu muinasjutus tooteid saab hetkel osta ka siit:
www.astri.ee
www.azzza.ee

www.roosiait.ee

Ostukorv
Tähestiku poster lastetuppa

Alusmaterjalid

POSTER on kvaliteetsele paksule fotopaberile trükitud pilt.

FOTOKAPA On umbes 1 cm paksune kerge jäigale vahtalusplaadile kleebitud pilt, mille küljes on riputi, et otse seinale riputada. kapa plaat on seest tume. Plaadi sisu jääb pildi küljelt näha.

FOTOLÕUEND.  Foto trükitakse lõuendikangale ning  tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Lõuendi kangas meenutab maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on väga detailne ja ilus.