KKK

Kõik postrid trükime vastavalt tellimusele, kohe olemas postreid suures koguses laos meil ei ole. Poster valmib tavaliselt 7 tööpäeva jooksul. Kohe peale valmimist postitame postri Teile. Soovi korral on võimalik postrile ise järgi tulla eelnevalt kokkulepitud ajal. Poster trükitakse trükikojas kvaliteetsele fotopaberile. Soovi korral on võimalik tellida poster ka fotokapale, fotolõuendile või mõnele muule materjalile. Oma erisoovist võite teada anda e-maili teel info@nagumuinasjutus.ee.

Miks on suurem osa meie toodetest tellimisega? Meie kodulehel on nii palju erinevate kujundustega seinapilte ning samuti on paljud meie tooted personaliseeritavad. Siis seetõttu läheneme igale tellimusele personaalselt suure rõõmuga ja teeme tooted vastavalt Teie erisoovile ja tarneajale valmis :). Kõik meie postrid, seinakleepsud, kaisupadjad, vineerist ja pleksiklaasist tooted valmivad Eestis.

Alusmaterjalide valik seinapiltidele
POSTER on kvaliteetsele paksule fotopaberile trükitud pilt.
FOTOKAPA On umbes 1 cm paksune kerge jäigale vahtalusplaadile kleebitud pilt, mille küljes on riputi, et otse seinale riputada. kapa plaat on seest tume. Plaadi sisu jääb pildi küljelt näha.
FOTOLÕUEND.  Foto trükitakse lõuendikangale ning  tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Lõuendi kangas meenutab maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on väga detailne ja ilus.


KÕIKI POSTREID ON VÕIMALIK VASTAVALT TEIE SOOVILE MUUTA.

Erinevate postrite pilte kokku kombineerida, teksti juurde lisada. Samuti on võimalik just Teie soovitud mõõdus pilt tellida.

Lisaks on võimalik tellida teie soovi järgi täiesti uue kujundusega poster. Eritellimuse soovist palun andke teada e-maili teel info@nagumuinasjutus.ee. Hind sõltub töö mahust ja postri suurusest ja kas pilt tuleb fotokapale või fotopaberile.

Postrid ei sisalda raami.

Fotod toodete juures on illustreerivad. Kui on aga suur soov tellida poster koos raamiga, siis võtke ühendust ja leiame koos lahenduse.

Nimesildid on personaliseeritavad. Võimalik valida oma soovi järgi sildi värv.
Lisaks on võimalik tellida täiesti oma idee järgi nimesilt, kasvõi autokujuline :). Oma soovist andke märku e-maili teel.

Kellad ja muud vineerist tooted valmivad kuni 20 tööpäeva jooksul.
Kui on väga kiire oma tellimusega, siis andke sellest meile märku ja proovime endast anda kõik, et teie soovitud ajaks toode valmis saaks.

Kui e-poest tellitud kell lakkab töötamast, siis andke sellest julgelt teada. Vahetame kella sisu ise ära või soovi korral saadame teile uue kella sisu ja saate selle ise ära vahetada.

Käsitööna valmivad kaisupadjad teen valmis 20 tööpäeva jookul. Kui on soov tellida eritellimuses valmiva illustratsiooniga padi, siis võite kirjutada ning joonistan ja meisterdan Teie soovi järgi padja valmis.

Kuna erinevatel toodetel on erinev valmimise aeg, siis postitame terve tellimuse korraga, kui kõik tooted on valmis saanud. Kui on aga soov mõni toode kiirelt kätte saada, siis andke teada ja leiame lahenduse.

E-poes müügil olevaid tooteid on võimalik tellida Omniva, Itella SmartPOSTi või DPD (2.70€) postiteenusega.
Samuti on võimalik saata toode otse kingisaajale. Ning vajadusel saame lisada juurde ka tervituse.

Kõik tooted ja pildid on kujundatud Kadri Võsumäe poolt.
Omavoliline Nagu muinasjutus postri kujunduste edasimüümine ja kopeerimine on keelatud.
Kui soovite meie e-poe postreid edasi müüa või kasutada mõnda pilti, siis kirjutage meile ja leiame koostöö võimaluse. 🙂

Ostukorv