Kaisupadja valmimine

Kaisupadjad

Tahtsin Teile kirjutaga väikese ülevaate sellest, kuidas valmivad meie kodulehel müügil olevad kaisupadjad 😊.

Kindlasti olete näinud juba tükk aega, et meil on e-poes müügil käsitööna valmivad kaisupadjad.

Investeerisin suvel natuke tehnikasse ning ostsin sublimatsiooniprinteri, vastavad värvid, paberi ja kuumapressi, et hakata kangastele ja tassidele tegema enda maalitud tegelastega pilte. Tassi pressi mul veel ei ole ning mõtlen alles, kas oleks seda ikka vaja 🤔. Samas saaksin siis teha vastavalt Teie soovitud kujundusega kruuse jne. Võite anda teada, kui olete huvitatud sellistest kruusidest?

Kaisupadja valmimine
Kaisupadja valmimine

Kuidas sublimatsiooni tehnikas pilt kangale saab? Prindin sublimatsiooni värvidega spetsiaalsele paberile peegelpildis pildi. Seejärel pressin pildi kuumapressiga polüesterkangale. Pilt aurustub kanga sisse nagu oleks see sinna sisse trükitud.🙂 Kasutan keskkonnasõbralikke värve ning samuti ka Öko-Tex Standard 100 märgistusega kangast.

Seega kui soovite oma ideega pisikest patja tellida, siis andke aga teada ja teen Teile eritellimusel valmis. Kõiki kodulehel valikus olevaid pilte saan ma padjale kanda, samuti saan ka eritellimusena uue illustratsiooni valmis teha.

Tähestikupadjad on kahepoolsed, ühel pool tähestik, teisel pool aga lapse nimi. Seega enne, kui saan padja pildi valmis printida, pean veel seda arvutis ümber kujundama. Ehk, kui keegi soovib teist värvi kirja tooni, siis muudan seda. Lisaks kujundan valmis lapse nimega pildi, mis tuleb padjale. Kõik see võtab omajagu aega aga seda kõike on nii tore teha ☺️.

Kui pildid on kanga peale pressitud, hakkan patja valmis õmblema. Kõik see valmib käsitööna.

Tähestikuga kaisupadi on nii armas kingitus lapsele. Näiteks minu lastele väga meeldib, kui patjadel on nende nimed, samuti on pildi pealt tore otsida pisikesi loomaksi.

Kasiupadjad
Kasiupadjad

Kaisupadja idee tekkiski tänu oma lastele, kellele meeldib uurida mu tähestiku postreid. Ning eriti oma nimetähti sealt otsida. Miks siis mitte võtta kaissu omale enda nimega pisike tähestikuga kaisupadi.
Padja suurus on 24×24 cm, mis on just mõnusas suuruses, et kaissu haarata, visata õhku ja püüda seda 😍.

Kui tekkis küsimus, siis võite mulle alati kirjutada 🙂.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv