Eritellimusel akvarellmaal, illustratsioon, Kadri Võsumäae

Eritellimusel fotokapa

Hei.
Nii tore, kui minult tellitakse eritellimusel mõni armas töö. Üks selline oli kilpkonna ja siiliga lapse sünniandmetega pilt, mille lasin trükkida kliendi soovil fotokapale.
Kuidas selline poster valmib?
Nagu ikka, kõigepealt teen käsitsi pliiatsiga paberile paar visandit, millest klient valib välja oma lemmiku. Soovi korral veel täiendan visandit.
Seejärel maalin postri detailid akvarellvärvidega paberile ja skänneerin arvutisse.
Arvutis töötlen ja kujundan akvarellmaalina valminud detailidest postri ning kui kliendile kujundus sobib, trükin talle selle valmis :).

Eritellimuse hind sõltub töö mahust ning sellest, mis materjalile ja suurusele pilti soovitakse. Hetkel on võimalik tellida pilti fotopaberile, fotokapale, lõuendile või näiteks seinakleepsule hoopis.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv
Tähestiku poster lastetuppa

Alusmaterjalid

POSTER on kvaliteetsele paksule fotopaberile trükitud pilt.

FOTOKAPA On umbes 1 cm paksune kerge jäigale vahtalusplaadile kleebitud pilt, mille küljes on riputi, et otse seinale riputada. kapa plaat on seest tume. Plaadi sisu jääb pildi küljelt näha.

FOTOLÕUEND.  Foto trükitakse lõuendikangale ning  tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Lõuendi kangas meenutab maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on väga detailne ja ilus.