KKK

Kõik postrid trükime vastavalt tellimusele, kohe olemas postreid laos meil tavaliselt ei ole. Poster valmib tavaliselt 7 tööpäeva jooksul. Kohe peale valmimist postitame postri teile. Soovi korral on võimalik postrile ise järgi tulla eelnevalt kokkulepitud ajal. Poster trükitakse trükikojas kvaliteetsele fotopaberile. Soovi korral on võimalik tellida poster ka fotokapale, fotolõuendile või mõnele muule materjalile. Oma erisoovist võite teada anda e-maili teel.


KÕIKI POSTREID ON VÕIMALIK VASTAVALT TEIE SOOVILE MUUTA.

Erinevate postrite pilte kokku kombineerida, teksti juurde lisada.

 

Lisaks on võimalik tellida teie soovi järgi täiesti uue kujundusega poster. Eritellimuse soovist palun andke teada e-maili teel info@nagumuinasjutus.ee. Hind sõltub töö mahust ja postri suurusest ja kas pilt tuleb fotokapale või fotopaberile.

 

Postrid ei sisalda raami.

Fotod toodete juures on illustreerivad.

 

Nimesildid on personaliseeritavad. Võimalik valida oma soovi järgi sildi värv.
Lisaks on võimalik tellida täiesti oma idee järgi nimesilt, kasvõi autokujuline :). Oma soovist andke märku e-maili teel.

 

Kellad ja muud vineerist tooted valmivad kuni 20 tööpäeva jooksul.
Kui on väga kiire oma tellimusega, siis andke sellest meile märku ja proovime endast anda kõik, et teie soovitud ajaks toode valmis saaks.

 

Kui e-poest tellitud kell lakkab töötamast, siis andke sellest julgelt teada. Vahetame kella sisu ise ära või soovi korral saadame teile uue kella sisu ja saate selle ise ära vahetada.

 

E-poes müügil olevaid tooteid on võimalik tellida Omniva (2.99€), Itella SmartPOSTi (2.99€) või DPD (2.70€) postiteenusega.
Samuti on võimalik saata toode otse kingisaajale. Ning vajadusel saame lisada juurde ka tervituse.

 

Kõik tooted ja pildid on kujundatud Kadri Võsumäe poolt.
Omavoliline Nagu muinasjutus postri kujunduste edasimüümine ja kopeerimine on keelatud.
Kui soovite meie e-poe postreid edasi müüa või kasutada mõnda pilti, siis kirjutage meile ja leiame koostöö võimaluse. 🙂